O NAS

O nas

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, której warto zaufać.

 

Firma INTER-KERAM swoją działalność rozpoczęła w 1982 roku. Założycielem firmy jest Ireneusz Piasecki. W 1982 roku został wybudowany zakład produkcyjny, zajmujący się produkcją płytek do 1991 roku. W związku z infrastrukturą rynku, firma przekształciła charakter swojej działalności z produkcyjnej na handlową. Pierwszy obiekt handlowy powstał w miejscowości Wielgolas Brzeziński przy głównej trasie Warszawa-Terespol. Było to celujące posunięcie firmy, w związku z czym powstały następne obiekty handlowe w Sulejówku i Otwocku.

Obecnie firma podzieliła się na dwa piony: sprzedaż płytek ceramicznych i techniki sanitarno-grzewczej. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór płytek ceramicznych oraz artykułów wyposażenia łazienek i kuchni, jak również instalacji sanitarno-grzewczych renomowanych polskich  i zagranicznych firm. Aktualnie firma zajmuje się efektywnym wykorzystaniem energii słonecznej do celów grzewczych w budownictwie mieszkaniowym. Udzielamy doradztwa z zakresu doboru urządzeń jak i montażu kolektorów słonecznych.

W kontaktach z naszą firmą możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo, przykładamy dużo uwagi do zachowania najwyższego standardu obsługi naszych klientów.

Zapraszamy do oddziałów firmy INTER-KERAM Sp. z o.o.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Doświadczenie

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami